Quick Sigorta Ana Sponsorluğunda, 10 Riders Balıkesir Motosiklet Kulübünün bu sene 9. Gerçekleştirdiği Balıkesir  Moto Fest ülke sınırlarını aşarak komşu ülkeden de katılımcıları ile dolu dolu geçti. Yerli ve yabancı motorcular festival boyunca Cunda’nın güzelliklerinin yanı sıra, deniz ve eğlencenin tadını doya doya çıkardılar.

Haber ve röportaj: Fedai Çakır (VİDEOLU HABER)

Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen, Quick Sigorta, Genel Müdürü Ahmet Yaşar ve Genel Müdür Yardımcıları ile festivale tam bir çıkartma yaptılar. Birçok hediye’de dağıtan Quick Sigorta dışında da Garanti bankası, Aytemiz Petrol gibi sporlarda festivalde yerlerini almışlardı.

Festivalden renkli görüntülerin ve röportajların da yer aldığı Cunda Fest videomuzu muhakkak izleyin.

Quick Sigorta motosiklet rehberi

Motosikletçilerin dostu Quick sigorta 2019 yılında ülkemizde yapılan bir çok Motosiklet festivaline destek verdiler, her zaman motosikletçilerin yanında olduğunu gösteren Quick Sigorta birde “Quick Sigorta motosiklet rehberi “ni yayınladı.

Motosiklet sürücülerinin ve motosiklet sürücüsü olmak isteyenlerin bilmesi gerekenlere dair video serimiz “Motosiklet Rehberi” için YouTube kanalınını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Önceki İçerikEMİNE BULUT VE ŞİDDET MAĞDURU TÜM CANLILAR
Sonraki İçerikİSPANYA’DA BOĞANIN BOYNUZLADIĞI ADAM HAYATINI KAYBETTİ