Templates by BIGtheme NET

QUİCK SİGORTA’NIN ULUSLARARASI BAŞARISI

Quick Sigorta uluslararası başarılarına bir başarı daha ekledi.  Dünyanın en büyük bankacılık ve sigortacılık kuruluşu Efma ve global bir yönetim danışmanlığı şirketi Accenture ortaklığında düzenlenenEfma-Accenture Innovation in InsuranceAwardsTrends 2021, bu yıl da sigortacılık sektöründeki yenilikçi projeleri ödüllendirdi. Quick Sigorta, sektöre yön veren başarılı projeleriyle raporda öne çıkan şirketler arasındaki yerini aldı.

TheEfma-Accenture Innovation in Insurance” ödül programı çerçevesindeki sektör trendlerini içeren raporda Quick Sigorta, “Müşteri Deneyimi, deneyiminizi her yerde ve her zaman sunabilmek” (Trend 1 CX, upleveledproviding an anywhere/ everywhereexperience) adlı başlıkta; trend belirleyen ve müşteri deneyimini iyileştiren projelerinin başarısıyla yer aldı. %100 Online Kefalet Poliçesi projesi ve pandemi sürecinde sunduğu dijital çözümleriyle dikkat çekti.

460 projeyle 269 kurum yarıştı

Son katılım tarihi 24 Eylül olan “Efma-Accenture Innovation in InsuranceAwardsTrends 2021” yarışmasına, 55 ülkeden 460 proje başvurusu gerçekleşti ve toplam 269 kurum katıldı. Bu rakamlar aynı zamanda sektördeki fırsatları ve sektörün yeni müşteri beklentilerini karşılama konusunda sahip olduğu adaptasyon gücünü de işaret ediyor.

Efma-Accenture Innovation in InsuranceAwardsTrends 2021raporunda yer alacak projeleri seçerken Accenture, tüm başvuruları analiz edip altı önemli sektör trendi belirledi. Bu trendler sigortacıların 2021 ve sonrasında nelere odaklanacağına ışık tutuyor. Accenture, trendlerle birlikte onları oluşturan gerçek proje örneklerine de raporda yer veriyor. Her başvuru sahibi kurum, sundukları projeyi genel hatları ile tanımlıyor. Söz konusu kurumlar ise her biri sektörün çeşitli ihtiyaçları ve değişen müşteri beklentileri için yenilikçi ve heyecan verici çözümler sunan yönleriyle dikkat çekiyor.

Quick Sigorta’ya başarı getiren %100 Online Kefalet ürünü

Quick Sigorta’nın bol ödüllü %100 Online Kefalet ürünü, kamu ihale süreçlerinde özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılayabilmek, bankalar tarafından düzenlenen teminat mektuplarına alternatif yaratmak, bu şekilde kredi limitlerinin başka alanlarda kullanılmasını sağlamak için önemli bir proje. Türkiye’de bir ilk olan ürün, firmalar ihalelere katılırken teminat mektubu yerine Quick Sigorta Kefalet Sigortası kapsamında düzenlenen kefalet senetlerini sunabilmesini sağlıyor.

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, kendilerine bu başarıyı getiren çalışma sistemleri için “Quick Sigorta olarak çok kısa sürede  globalbir iş olan sigortacılıkta gelecek trendlerine yön veren çok sayıda yaratıcı iş modelleri ortaya koyduk. Inovatif olmayı önemsiyoruz, bu kapsamdasadece ürünleri, branş segmentlerini değil yanı sıra dağıtım kanallarını da çeşitlendirmek ve birbirine entegre etmek bizim için önemli bir role sahip. Böylesi değerli bir raporda yer almak, attığımız adımların ve yenilikçi bakış açımızın da bir karşılığı olduğunu gösteriyor. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da finansal sigortalar alanı başta olmak üzere sektörde öncülük etmeye devam edeceğiz. 2022’de çok farklı ürünler ve iş planları düzenleyerek bu alanı da sektörel olarak geliştireceğiz. Yenilikçi olmak bizim DNA’mızda var, her departmanımızda ve her ürünümüzde bunu temel alıyoruz. Çok sayıda ürünümüzü pandemi itibarıyla online olarak sunmaya başladık. Bu özellik, erişim ve hız faktörüne olumlu etki ediyor; müşterilerimiz işlemlerini kolayca gerçekleştiriyor” dedi.

Raporda Quick Sigorta’nın yanı sıra Türkiye’den Aksigorta yer alırken dünyadan; MACARENA, AXA Assicurazioni, AXA INM, Generali, HDFC Life, Baloise, MitsuiSumitomo, Wakam, Generali Wailon, UnipolSai, TheMapfre, LibertySeguros, BajajAllianz, BâloiseLuxembourg, BNP ParibasCardif, Generali Germany gibi uluslararası şirketlerin projeleri de yer aldı.

Rapor hakkında detaylı bilgi için:

https://www.efma.com/study/5450-innovation-in-insurance-awards-trends-2021

Quick Sigorta hakkında

Zengin sigorta ürünü yelpazesiyle sigortacılık sektöründe dijital bir devrim başlatan Quick Sigorta, 2017 yılında faaliyetlerine başladı. 4 yıl gibi kısa bir sürede 2,472 milyar TL bilanço büyüklüğüne ulaşarak sektörün en büyük ilk 10 şirketi arasına girmeyi başardı. Türkiye’nin 81 ilinde 3000’in üzerinde acenteleriyle, web sitesi ve mobil uygulamasıyla müşterilerine istediği zaman, istediği her yerden sigorta satın alabilme kolaylığı sağlıyor. Raporda da bu alandaki bir ürünüyle yer alan Quick Sigorta’nın finansal sigorta ürünleri arasında; bina tamamlama sigortası, QuickFinanscım, Alacak Sigortası ve Fatura Koruma Sigortası bulunuyor. Quick Sigorta, finansal sigortalarda yüzde 236 büyüme ile sektör lideri konumunda.

Cevapla

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful