Templates by BIGtheme NET

QUICK SİGORTA İLE ESNAF İŞYERİNİ YEDEKLİYOR

Esnafımız artık Quick Sigorta güvencesiyle Yedekleyen İşyeri Sigortası, esnaf ve küçük işletmeleri kapsayan ve yangından hırsızlığa, kira kaybından sel baskınına, iş durmasından cam kırılmasına kadar dükkânlarını yedekliyorlar. Kısaca dükkânlarını tam anlamıyla koruma altına alıyorlar.

Quick Sigorta, finansal Sigortalar başta olmak üzere sigorta dünyasına ve iş insanlarına getirdiği birçok yeniliğe yepyeni bir ürün grubunu daha ekledi. Esnafımız için “Yedekleyen İş Yeri Sigortası” tacirimiz için “Basiretli Tacir İş yeri Sigortası”

Yeni ürün grubu içerisinde yer alan “Yedekleyen İşyeri Sigortası” ile Quick Sigorta, esnafın yükünü azaltacak bir yeniliğe daha imza atıyor.

Özellikle 2020 yılında yaşanan birçok risk ve pandemi döneminde işletmelerin çektiği zorluk esnafların kaygılarını artırdı. Bu kaygıya kayıtsız kalmayan Quick Sigorta, Yedekleyen İş yeri Sigortası ile esnafın dükkânını işyerini güvence altına alıyor.

Quick Sigorta’nın Yedekleyen İşyeri Sigortası ile esnafın alın teri göz nuru dükkânının artık bir yedeği  oluyor. Yedekleyen İşyeri Sigortası”, 5 dakikada satın alabilecek neredeyse tüm rizikoları güvence altına alan, son derece basit, yalın, kolay anlaşılır, sigorta işinin karmaşasından uzak bir ürün. 3100 Quick Sigorta acentesinin yanında ilk defa %100 online satılabilen bir işyeri sigortası olma özelliğini de taşıyor. Üstelik senelik 300 TL‘den başlayan fiyatlarla esnafa, kobiye  sunuluyor.

Yedekleyen İşyeri Sigortası nedir?

Yedekleyen İşyeri Sigortası, esnaf ve küçük işletmeleri kapsayan ve yangından hırsızlığa, kira kaybından sel baskınına, iş durmasından cam kırılmasına  kadar, var olan tüm ürünlerden kapsam olarak hiçbir eksiği olmayan işyerlerini her anlamda güvence altına alan, geniş kapsamlı ama prosedür yaratmayan bir sigorta ürünüdür.

Quick Sigorta, en yeni ürünü olan Yedekleyen İşyeri Sigortası ile esnafları ve işletmeleri, doğal afetleri, kazaları düşünmeden, işlerine ve müşterilerine odaklanarak ve tüm kaygılarından kurtarmaya  imkan veriyor.

Beş dakikada ve uygun fiyatlarla edinilebilen Yedekleyen İşyeri Sigortası ile işyerinizi kaybetme korkusundan kurtulun ve işletmenizi gönül rahatlığıyla işletin!

Fiyat Almak için tıklayın

Neden Yedekleyen İş Yeri Sigorta Poliçesi Yaptırmalısınız?

İşyeri  sigortasının yapılmasında, sigorta şirketleri riziko analizleri, yorucu ve uzun prosedürler uygulamakta, hatta tüm bunların sonucunda, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için görece yüksek primler çıkmaktadır.

İşte, Quick Yedekleyen İş Yeri Sigortası tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmış, prosedürden uzak, son derece, basit ve geniş bir teminat yelpazesi sunarken, birkaç dakikada fiyatlamaya ulaşabilecek ve poliçenizi satın alabileceksiniz. Öte yandan, iş yeriniz ile ilgili talep edeceğiniz sigorta bedelini kolayca kendiniz belirleyerek, çok daha makul primlerle bu güvencelere sahip olabileceksiniz.

Zor zamanlarda esnafımızın yanındayız

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Yedekleyen İşyeri Sigortasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Özellikle küçük işletmelerin ayakta kalmaya çalıştığı bu zor günlerde işletmecilerin ve küçük esnafın içini rahatlatacak bir projeye imza attık. Türkiye’deki işyerlerinin yüzde 50’sinin sigortası bulunmuyor. Bugüne değin, sigorta yaptırmayacağını düşündüğümüz mahallemizdeki esnaf dostlarımız, kasabımız, berberimiz, kuru temizlemecimiz, bakkalımız, manavımızın ve benzer yüz binlerce esnaf ve kabilemizin sigortalarını son derece kolay ve uygun fiyat ile yapacağımız yepyeni bir ürünle sizleri tanıştırmak istiyoruz.  Yıllarca emek verilen birçok dükkân ve işyeri güvencesiz bir şekilde işletiliyor. Bu sebeple Yedekleyen İşyeri Sigortası’nı, oldukça uygun fiyatlı olarak esnafımıza sunduk. Sunduk ki her ekonomik durumdan esnaf ve işyeri sahibi bu ürüne rahatça ulaşabilsin ve işyerini güvence altına alabilsin. Kısaca Esnafımıza “ Dükkânı Yedekle”  çağrısı yapıyor yani   “Sigortanı yaptır, İş Yerini Yedekle”  diyoruz. Yedekleyen İşyeri Sigortası ile siz bırakın,  riskleri biz düşünelim!”

Öne çıkan özellikler;

  • İki seçim Çok teminat ; Sadece bina ve muhteviyat için limit belirleyecek bir çok teminata otomatik sahip olacaksınız.
  • Limit sigortasının kolaylığı
  • Riziko analizi yok
  • Fiyat çalışması anında.
  • 3 Dakikada poliçe
  •  Türkiye’de ilk defa online satın alınabilen Agent değil Acente ile hybrid işyeri sigortası
  • Esnaf bu fiyata ve kolaylığa şaşıracak

Cevapla

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful